Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Укр

Контролери управління

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Контролер поливу саду - принцип роботи
Електронна автоматична система поливу саду стає все більш популярною завдяки своїм перевагам. Системи із сучасними контролерами добре працює в садах із великою площею. Поливати газон вручну утомливо і довго, тому автоматична система поливу або краплинного водопостачання знаходить все більше і більше прихильників. Контролер дозволяє оптимально використовувати воду, що подається в сад.

Електронна система поливу газонів у саду складається з:

  • зрошувальних ліній,
  • датчиків дощу та вологості ґрунту,
  • автоматичного контролера усієї системи.

Кількість електромагнітних клапанів, що включають подачу води, залежить від того, чи буде розподілена установка на 1, 2, 3, 4 секції або більше. Електронні контролери можуть включати живлення у відповідних зонах на основі даних, що надходять із датчиків.

Контролери та програматори системи крапельного зрошення – це зовнішні пристрої, які можна встановити на стіні будинку або поряд із виходом усієї установки. Однак слід пам'ятати, що не можна використовувати гербіцидні чи протигрибкові препарати поряд із контролером. При цьому може бути пошкоджений зовнішній корпус контролера, а також система в цілому.

Моделі контролерів для поливу садів
Механічний полив газону відбувається завдяки правильній роботі електронного контролера. Зазвичай потрібен доступ до електрики 230 В. Контролер поливу може працювати від батареї. На ринку можна знайти драйвери різних виробників. Однією з найпопулярніших є компанія Hunter, що спеціалізується на садових товарах та інвентарі.

Сучасні системи можуть контролювати багато зон поливу. Зовнішні контролери підключаються бездротовою мережею за допомогою маршрутизатора з інтелектуальним датчиком, який контролює рівень вологості. Полив газону інтуїтивно зрозумілий та повністю автоматизований. Контролер має можливість тимчасово вмикати та вимикати різні зони поливу. Великою перевагою подібної системи є не тільки механічний метод поливу, але й можливість керувати всім із спеціального додатку для смартфона.

Вгору