Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Укр

Каналізація

Каналізаційні системи присутні у будь якому жилому та комерційному приміщенні. Вони необхідні для функціонування водопостачання приміщення. 
Каналізаційні труби і фітинги важлива складова водовідводу. 

Сифон – це пристрій для зливу води в каналізацію, а також бар'єр від попадання запахів, сміття, бактерій, присутніх в каналізаційних випарах. Він є в кожній квартирі, де є: душ, ванна, біде, кухонна мийка, умивальник, пральна або посудомийнв машина, кондиціонер.

Прихована система інсталяції  - це спеціальна конструкція, що дає змогу встановити унітаз, раковину або інші санітарно-технічні прилади таким чином, щоб вони були частково або повністю приховані за стіною. Це виглядає більш красиво та сучасно. 

Точковий трап - це вид трапа, який зазвичай встановлюється в центрі душа і рідше збоку. Такий трап не призначений для великих площ, адже його пропускна здатність не надто висока. Точковий трап буває круглої, овальної і квадратної форм.

Лінійний трап - це найпростіший вид трапів з точки зору монтажу, який має вигляд довгого прямокутника. Такий трап найчастіше встановлюється уздовж стін, а рідше – по центру душа. 

Трапи можуть мати декілька видів затворів: сухий, мокрий комбінований.

Сухий затвор - найчастіше це буває кулька або поплавок, які розміщуються зверху зливного отвору трапа. Коли душовий трап наповнюється водою, цей елемент поступово піднімається наверх і, тим самим, відкриває злив. Коли потік води припиняється, затвор опускається і перекриває доступ повітря з каналізації. Такий вид затвору використовується в приміщення з нечастим відведенням води.

Сухий затвор буває декількох видів:

  • поплавок, який знаходиться зверху проходу, коли надходить потік води -  він піднімається, а після зливу опускається і блокує прохід;
  • мембранний, запускається в роботу через тиск води, при потоці води цей затвор одразу відкривається, а закривається за допомогою пружинного елемента.

Гідрозатвор (сухий) - блокує проникнення неприємних запахів за допомогою води, яка залишається всередині трапа в невеликих кількостях. Такий варіант можна застосувати там, де регулярно використовують душ. Якщо тривалий час вода не проникає в систему, всі запахи з каналізації проникають в приміщення. Наприклад: якщо підбираєте варіант затвора на дачу, де злив води буде вкрай рідким, краще вибрати сухий затвор.

Комбінований затвор - поєднує в собі 2 вище перерахованих: гідро і сухий.  Є універсальним, тому що перешкоджає появі зайвих запахів, завдяки водній пробці. Коли ж вода пересихає, поплавок буде служити додатковим захистом. 

Вгору